Welcome to انجمن تفریح و سرگرمی فافان

جهت استفاده از تمامی قابلیت ها ثبت نام کنید. با ثبت نام قادر خواهید بود مطالب خود را ارائه کنید و در مورد مطالب دیگران نظر دهید.

شما قادر خواهید بود پروفایل خود را سفارشی کیند، امتیاز و جایزه دریافت کنید و با دیگر کاربران ارتباط داشته باشید.

نرم افزار حسابداری فروشگاهی پیشگام - نرم‌افزار جامع مالی و حسابداری
zibajarahi

نقش درن بعد از جراحی زیبایی شکم


بعد از جراحی زیبایی شکم و پس از اتمام دوخته شدن پوست شکم دو لوله باریک به نام درن برای تخلیه خونابه ها زیر پوست شکم قرار داده خواهد شد . درن (Drain) که در خارج از بدن به دو مخزن کوچک پلاستیک وصل شده است و بعد از جراحی زیبایی شکم خونابه ها از آن خارج می شود و روزانه تخلیه خواهد شد .درن به مدت سه تا پنج روز در قسمت مربوطه باقی خواهد ماند و زملنی که اندازه خونابه ها کم شد ان را خارج می کنند .در آخر پانسمان ناف انجام خواهد شد و به بیمار یک گن داده می شود که بعد از جراحی زیبایی شکم به شکم و پهلوها ببندد.جراحی زیبایی شکم


پوشیدن گن بعد از جراحی زیبایی شکم


برای جلوگیری از لخته شدن خون بعد از جراحی زیبایی شکم و ایجاد فشار مداوم بر روی شکم و نیز برای اینکه پوست شک هر چه زودتر به عضله زیرین بچسبد و باعث یکدست شدن شکم بیمار گردد پوشیدن گن لازم و ضروری می باشد . 
استفاده از گن بعد از جراحی زیبایی شکم به خصوص در دو هفته اول بعد از جراحی ضروری می باشد . عذم استفاده از ان موجب لخته شدن خون و تجمع خونابه ها در زیر پوست شک خواهد شد که به این اتفاق و عارضه سروما گفته می شود که می توان یکی از عوارض بعد از جراحی زیبایی شکم دانست .. 
گن بعد از جراحی زیبایی شکم باید به مدت سه هفته شب و روز به شکم و پهلوها بسته شود و بعد از گذشت این مدت به مدت هشت هفته روزها استفاده کنید ..برای اینکه به پوشیدن گن عادت کنید و دچار تنگی نفس نشوید توصیه می شود قبل از جراحی زیبایی شکم از گن استفاده کنید تا با سختی و سفتی آن آشنا شوید .

ویرایش شده در توسط zibajarahi

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !


ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید


ورود به حساب کاربری